Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA
SŁUPCA

 
Księgowy Gdańsk - 20 lat doświadczenia MG Finanse

Księgowy Gdańsk - 20 lat doświadczenia MG Finanse

Numer: 189297
Data dodania:
29 01 2019
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Biuro Rachunkowe Gdańsk MG-Finanse zajmuje się prowadzeniem księgowości, sporządzaniem zeznań, deklaracji i umów. Obsługuje również kadry i płace. Nasze działania docenili klienci z całej Polski. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, obsługując klientów działających w wielu branżach. Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie. Nasz zespół zajmuje się nie tylko księgami, ale także wskazuje najlepsze drogi i praktyki pod względem prawnym.

Wraz z naszą pomocą nasi klienci przeszli pozytywnie proces weryfikacji i rozliczania projektów unijnych. Do dziś pomagamy im w utrzymaniu wszelkich formalności w należytym porządku. Księgowość Gdańsk zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie wypełniania wszelkich niezbędnych dokumentów oraz doradztwa.

Stale zdobywamy nową wiedzę, by być na bieżąco ze stale zmieniającymi się regulacjami prawnymi. Właściwie przeprowadzona optymalizacja wymaga dobrej znajomości prawa, którą my posiadamy. Warto zaufać specjalistom w swojej dziedzinie. Jesteśmy zawsze otwarci na współpracę. Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Jako eksperci w dziedzinie księgowości staramy się utrzymać wysoki poziom usług, a przy tym miłą atmosferę współpracy. Dlatego właśnie księgowość Gdańsk MG-Finanse to najlepszy wybór dla Ciebie i Twojej firmy.

Zapraszamy do kontaktu:

https://mg-finanse.pl
biuro.godlewski@gmail.com
600 850 640
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Księgowy Gdańsk - 20 lat doświadczenia MG FinanseWojewództwo: pomorskie (Gdańsk)
Księgowy Gdańsk - 20 lat doświadczenia MG Finanse600 850 640
Księgowy Gdańsk - 20 lat doświadczenia MG Finanse
Księgowy Gdańsk - 20 lat doświadczenia MG Finansemg-finanse.pl
Wyświetleń: 294