Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA
SŁUPCA

 
Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Lewin

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Lewin - Wisła

Numer: 189262
Data dodania:
28 01 2019
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Lewin jest miejscem, w którym pacjent z powodzeniem wyzwoli się od niszczących go uzależnień. Leczenie narkomanii, alkoholizmu, leczenie uzależnień od hazardu i dopalaczy oparte jest na autorskich programach naszych terapeutów z wieloletnim doświadczeniem. Pierwsze spotkanie w naszym ośrodku ma charakter diagnostyczny. Na tej wizycie specjaliści oceniają, jakich form pomocy potrzebuje pacjent.

Program w naszym ośrodku składa z czterech etapów: przygotowawczo-diagnostyczny (zajęcia w Grupie Wstępnej, konsultacja psychologiczna, psychiatryczna oraz internistyczna); etap intensywnej terapii uzależnienia w formie grupowej oraz indywidualnej (rozpoznanie własnego uzależnienia, sposoby radzenia sobie z głodem alkoholowym, narkotykowym itp., trenowanie umiejętności odmawiania, zapobieganie nawrotom); etap pogłębionej terapii uzależnienia (udział w grupie terapeutycznej, opracowanie programu terapii, rozpoznanie nałogowych schematów); dodatkowe programy terapii (treningi umiejętności – nawrotów, złości, poczucia własnej wartości, radzenia sobie ze stresem i wiele innych).

Nasz ośrodek od początków swojej działalności pracuje pod kontrolą superwizora i regularnie korzysta z jego doświadczeń. Dzięki temu jesteśmy zespołem motywowanym do rozwijania się, osiągania większego wglądu we własne trudności i kompetencje, wiedzę o sobie samym, jak również wykonywaniu pracy z profesjonalizmem.

Zapraszamy do kontaktu!
biuro@lewin-terapia.pl
https://lewin-terapia.pl
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień LewinWojewództwo: śląskie (Wisła)
Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Lewin607 841 473
Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Lewin
Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Lewinlewin-terapia.pl
Wyświetleń: 262